MENU

KATEGORİLER

iPad Tamiri


iPadler gelişen teknolojiyle bereaber bilgisayarlarla rekabet yarışında güçlenerek,günümüzde kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünlerden biri olduğundan iPad tamiri için yetkinlik sahibi servislerin önemi büyüktür.iPad ürünlerinde hızlı hizmet vermeyi Qans Bilişim olarak tavsiye ve tercih etmiyoruz. Bu ürünlerde servis süresi minimum 1 gün olarak değerlendiriliz.Gerekli pres ve testlerden sonra teslim etmek uzun zaman sorun yaşamamanız için önemlidir.

Mobil telefonlarda olduğu gibi iPadlerdede oldukça önemli olan parça arızaları parçanın değiştirilmesiyle giderilir. Dokunmatik , Ekran , Batarya , Wifi , Kamera , Şarj soketi, Güç Ve Volume tuşları titizlikle ve doğru ekipman ve uzman işçilik ile değişmesi gereken parçalardır. Ulaşmayı hedeflediğimiz servis,onarımını sağladığımız iPadlerinizi ilk günkü performansına kavuşturmaktır.Akabinde teknik ile iş akışınızı etkilemeyecek çözümler sunulmaktadır. Cihazın performansında olumsuz etkiye neden olan parçalar değiştirilerek yenileri takılır.

Ekran ve Dokunmatik Değişimi

iPad ürünlerinde ön cam ve dokunmatik panelinizde darbeye veya düşmeye bağlı olarak kırılmalar yaşanabilir. Her akıllı cihaz kullanıcısının başına en az bir kere gelen ekran kırılması tabletlerde de farklı boyutlara ulaşır. iPad ürünlerinde,iPad 5(iPad Air) dahil olmak üzere ön cam ve dokunmatik panel ayrı olarak değiştirilir.iPad Air 2 ve üst model cihazlarda ise bu parçalar tümleşiktir. Cam değiştirilmesi gibi bir durum söz konusu olmadığında ekranın tamamının değiştirilmesi gerekir.

Tabletinizin modeline göre değişim konusunda bilgi verilerek  ekran değişiklikleri ve diğer uygulamalar için size ekibimiz  yardımcı olacaktır. Cihazınız için önemli olan verimlilik ve performansın devam etmesi için ekran koruyucu kullanarak darbelerden etkilenme oranını minimuma indirebilirsiniz.

 

iPad Batarya Değişimi

iPad modellerin de orjinal olmayan aksesuarlar(şarj kabloları ve adaptörler) kullanımı, yüksek akım, veya darbelere dayalı sebeplerden dolayı cihazınızda açılmama,şarj olmama veya şarj tutmama gibi sorunlar gözlemlenebilir.Böyle sorunlar gözlemlendiğinde bataryanız ölçülür ve size bilgi verilir.

Gerekli bilgilendirmeler ve onaylardan sonra cihazınıza uygun batarya değiştirme işlemi yapılır. Özellikle şarj konusundaki şikayetlerin temel kaynağı olan batarya problemleri, cihazın kullanılabilirliğini olumsuz ölçüde etkiler. . Yeni bir cihaz almadan önce teknik uzmanlar tarafından incelenen cihazınızın ilk günkü kararlılığıyla çalışabilmesi doğru inceleme ve profesyonel değişim ile mümkün olabilir.

Kamera,Şarj Almama Ve Diğer Sorunlar

iPadlerde genel olarak gözlemlenen sorunlar arasında canımızı sıkan sorunların başında wifi gelmektedir.

İnternete bağlanamama,Çekim gücünde zayfılık gibi ve diğer tüm sorunlarınızın çözümü bizde hazır.

Telif hakkı © www.qansbilisim.com.tr 2024.
zerogle