MENU

KATEGORİLER

iMac&Macbook Tamiri

iMac, Macbook ve Mac Mini cihazlarınızda oluşabilecek tüm sorunlarınıza cevap veriyoruz. Ekran değişimleri, ram takviyeleri, ssd yükseltmeler, oem parça değişimleri, sistem onarımları, kurulumları ve güncelleştirmeleri gibi bir çok hizmeti garantili olarak sağlıyoruz.

Aşağıdaki tüm hizmetler tarafımızdan, en hızlı şekilde onarımı tamamlanarak sizlere teslim edilir. Onarım için bize emanet ettiğiniz cihazlarınız her zaman güven altındadır.

Bilgisayarınız Hiç Açılmıyor Veya Görüntü Alamıyorsanız

Bilgisayarınızın başına gelebilecek en korkunç şeylerden biri hiç açılmamasıdır.Güç düğmesine basarsınız ve hiçbir şey olmaz.Cihazınız açık fakat görüntü yok. Her şeyden önce panik yapmayın!

Cihazınızdaki tüm önemli verilerin kaybolmasından endişe edebilirsiniz. Muhtemelen belgeleriniz ve resimleriniz güvende... Bu sorun, donanım bileşenlerinden birinin başarısız olduğunu gösterir.

Veri ve DATA Kurtarma

Veri ve Data kaybınız mı var? Üzülmeyin! Biz buradayız. HARD DISK & SSD RAID / NAS Akıllı Telefon ve Tabletlerinizde istediğiniz veri ve DATA' larınızı maksimum 2 gün içinde sizlere teslim ediyoruz. Veri kurtarma işlemi sona erdiğinde sizleri bilgilendiriyor ve kontrol etmeniz için sizlere bilgi veriyoruz.

Veri kurtarma profesyonellik isteyen bir işlemdir. Cihazlarınızı bilgi ve tam donanıma sahip ekip arkadaşlarımıza güven ile bırakabilirsiniz.

 

Klavye Değişimi ve Hız Problemleri

QANS Bilişim Teknolojileri olarak klavye değişimlerini Yetkili Servislerinden çok daha hızlı ve az maliyet ile gerçekleştiriyor, kısa sürede siz değerli kullanıcılara teslim ediyoruz. Ayrıca yapmış olduğumuz işleme işlem süresinden itibaren 6 ay parça garantisi veriyoruz.

Apple cihazlar piyasanın lider ve teknoloji harikası ürünlerinden birisi olarak kabul edilir. Apple ürünleri, çok özel ve üst düzey fonksiyonlar ile yüksek kaliteye sahip ürünlerdir. Gerek pahalılığı gerekse yüksek kalitede cihazlar olduğundan, ürününüzün herhangi bir arızasında uzman kadrolara sahip ekiplere teslim etmeniz ürününüzün güvenliği açısından oldukça önemlidir.

Zamanla güncellenen yazılımlarla ve ihtiyaçlarımızın artmasıyla beraber cihazlarımızdaki kullanım hızımız mevcut yıpranma payı ile beraber düşmektedir. Hız düşmeleri istenmeden veya bilinmeden yüklediğimiz  üçüncü parti uygulamalarla da olabilmektedir. Taleplerinizi dinleyerek ihtiyaç doğrultusunda en doğru kararı vermenizi kolaylaştırabiliriz. Bu konuda ister yedekleriniz alınarak , isterseniz tamamen sıfırlanmasını istediğiniz noktada gerek donanımsal, gerekse yazılımsal olarak Maclernizin performansını en üst seviye çıkarmak istediğiniz yardım için burdayız.

Telif hakkı © www.qansbilisim.com.tr 2024.
zerogle