MENU

KATEGORİLER

Kavacık Apple Servisi

Apple iPhone cihazlarınız piyasadaki ürünlerden çok kaliteli üretilse de, yanlış kullanım veya görünmez kazalar, düşürmelerden dolayı fonksiyon kaybına uğrayıp zarar görebilir. Düşürme ve çarpma sonucu hasar gören, çalışmayan cihazlarınıza onarım sağlamak, arızalı parçayı değiştirmek için ofisimize gelerek mevut sorununuzu kısa bir zaman dilimi içinde çözülmesini sağlayabilirsiniz. Cihazınızdaki sorunu tanımlamak için ekstra ücret ödemenize gerek yok. Değerli cihazlarınızı onarım konusunda en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz ve bunu kaliteden ödün vermeden uygun bir maliyetle yapmaya kararlıyız.

Kavacık merkezde bulunan teknin servisimiz sayesinde Apple marka tüm ürünlerize destek alabilir ve yeni ürün temininde doğru ürün seçmenize ve satın almanıza yardımcı olabiliriz.

Servisimizde onarılan tüm Apple cihazlar garantimiz altındadır. iPhonelarımız , iPadlerimiz , MacBooklarımız , Watchlarımız  hepimizin ayrılmaz bir parçası, 1 saat bile ayrı kalmak işlerimizin, günlük organizasyonlarımızın aksamasına sebebiyet vermektedir. Servisimize bıraktığınız cihazlarınıza en az siz sahipleri kadar değer verir, tüm onarımların eksiksiz ve gelecekte de güvenle kullanmak üzere tasarlanarak itina ile işlem yaparız. Birçok probleminizin onarım aynı gün içinde yapılabilmektedir. Servis ofisimize geldiğinizde, iPhone onarımınızın aynı gün hizmet için uygun olup olmadığını anlamak için birkaç test yaparak size bilgi verebiliriz. Onarım süresinin 1 günü aşması durumunda ikame cihaz temin edebiliriz. Tüm onarımlarda aynı gün servis imkanı arızanın türüne ve kapasitemize bağlıdır. Daha hızlı işlem yaptırmak istediğinizde randevu alabilir geldiğinizde birebir hizmet alarak cihazınızın sizden minimum sürede ayrı kalacak şekilde onarım talep edebilirsiniz. Cihazınızın onarım durumu hakkında onarım seçeneklerini, geçerli ücretleri hakkında bilgi alarak ve onarımınızı planlama yaparak ilerleyebiliriz. Kavacık ofisimizde ister AppleYetkili bayi işlemi isterseniz özel olarak istediğiniz hizmet türü hakkında oluşabilecek tüm soru ve sorunlarınıza cevap verebileceğimize emin olabilirsiniz. Veri sorumluluğu talep edebilir bu konu ile ilgili ekip arkadaşlarımızdan ayrıntılı olarak güvence isteyebilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz onarımlarda aksi belirtilmedikçe 6 ay parça garantiniz veya hizmet garantiniz mevcuttur. Diğer servislerin aksine iPhone’unuzun yalnızca arızalı bölümünü orjinal parçalarla onarır ve tasarruf etmenizi sağlyabiliriz. Güvenebileceğiniz adres arıyorsanız tanışmaya bekleriz…

Telif hakkı © www.qansbilisim.com.tr 2024.
zerogle